Sosyal medya uygulamarı Whatsapp, Instagram ve Facebook’ta küresel sorun

Whatsapp, Instagram ve Facebook’ta erişim ve veri aktarımı sorunları yaşandı. “Whatsapp, Facebook ve Instagram çöktü mü” sorusu gündeme geldi. Küresel olduğu öğrenilen sıkıntı yarım saat sonra giderildi

Instagram, Facebook ve Whatsapp gibi sosyal medya uygulamalarında kullanıcılar arasında fotoğraf, video ve gif paylaşımında erişim sorunu yaşandı.

Sosyal medyada yaşanan erişim sorununun ardından milyonlarca kullanıcı “Whatsapp, Instagram ve Facebook çöktü mü” sorusunu dile getirirken merakla araştırmaya başladı.

Yaklaşık yarım saat süren sorunun ardından Instagram, Facebook ve Whatsapp’daki global sorun çözüldü.

BAKANLIK’TAN ERİŞİM SORUNU AÇIKLAMASI

Whatsapp, Instagram ve Facebook’da kullanıcıları yaklaşık yarım saat etkileyen sorunun giderilmesinin ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Twitter üzerinden şu paylaşımı yaptı: “Whatsapp, Instagram ve Facebook servislerindeki global kaynaklı sorun sona ermiştir.” dedi.

WHATSAPP’DA ERİŞİM SORUNUWhatsapp uygulamasında kullanıcılar arası fotoğraf, video ve gif gönderiminde yaşanan sıkıntı tüm dünyada etkisini saat 00.00 civarında hissettirdiği haritada görülüyor.

INSTAGRAM ERİŞİM SORUNU


FACEBOOK ERİŞİM SORUNU


Bir cevap yazın

gerilim filmleri 2019 macera filmleri 2019 savaş filmleri 2019 Tipobet supertotobet giriş