Corona virüs sebebiyle Dominik’te mahsur kalan Acun Ilıcalı: Türkiye’ye geldiğim gibi kızlarıma sarılacağım!

1

Corona virüs tedbirleri kapsamında uçuşlar durunca, ‘Survivor’ çekimlerinin yapıldığı Dominik’te mahsur kalan Ilıcalı, çarpıcı açıklamalar yaptı.

2

Başarılı olmasının sırrını anlatan Acun Ilıcalı, “Halktan takdir görmek beni çok mutlu ediyor, sabahlara kadar uyumadığım çok gece oldu ama bunun karşılığını almak harika” dedi.

3

Banu, Yasemin, Leyla ve Melisa adında dört kızı olan Ilıcalı, Türkiye’ye döndüğünde ilk olarak ne yapacaksınız?” sorusuna da samimiyetle yanıt verdi.

4

Ilıcalı, “Kızlarıma sarılacağım, onları çok özledim. Banu ile bir kardeş gibi her konuda konuşmayı, Yasemin’in bıcırıklığı, Leyla’nın bilmişliği bunların hepsi çok özlediğim şeyler. Umarım en kısa zamanda hasret biter” dedi.

5

Çorapları giydikten sonra attı konusuna açıklık getiren Acun Ilıcalı, “Giydiğim çorabı bir daha giymiyorum çünkü ayağım 45 numara ve çoraplar yıkandıktan sonra çekiyor. Onu bir daha giyince ayağımı sıkıyor ve ben bundan nefret ediyorum. Zaten uzun yıllardır terlik giyiyorum bu nedenle ayağımı sıkan şeyleri sevmiyorum. Ben yılın 20 – 30 günü ayakkabı giyiyorum, bu nedenle çoraplarla pek barışık değilim” diye konuştu.

6

Giydiği siyah tişörtlerle dikkatleri üzerine çeken kanal sahibi, “tişört konusunda aynı durum geçerli değil, yaklaşık 300 – 400 tişörtüm vardır” dedi.

7

Geçen yıl gözünüzdeki arpacığı aldırdınız mı? Estetik oldunuz mu? sorularını cevaplayan başarılı televizyoncu, “Arpacık değildi aslında o iyi huylu bir kitleydi diyelim.

8

“Onu küçük bir operasyonla aldırmak zorunda kaldım. Estetik hiç yaptırmadım ama karşı da değilim. Bence abartılmadığı sürece kadınlarda da erkeklerde de ufak dokunuşlar güzel oluyor” dedi.

9

Ilıcalı, röportajın sonunda da birlik beraberlik mesajı verdi. İşte Acun Ilıcalı’nın açıklamaları…

10

Bir cevap yazın